Pradėjome veiklą 2009 metais. Pagrindinė F A N C Y komandos veiklos kryptis – internetinių verslo sprendimų kūrimas bei realizavimas. Per visą savo veiklos laikotarpį esame įgyvendinę daugiau negu 100 įvairiausio sudėtingumo projektų.

F A N C Y – maža, tačiau puikiai suformuota ir nuolatos auganti internetinių svetainių, el. parduotuvių ir VVS sistemų kūrėjų ir dizainerių komanda. Esame aktyvūs ir maksimaliai dėmesingi klientų poreikiams. Internetiniai projektai – mūsų aistra ir gyvenimo būdas, todėl entuziastingai imamės bet kokio projekto, kuriame jaučiame, jog galime palikti dalelę savo širdies. Stengiamės, kad mūsų kuriamos internetinės svetainės, el.parduotuvės, mobiliosios aplikacijos ar  verslo valdymo sistemos būtų paprastos, funkcionalios bei sugebančios išsiskirti iš minios į Jūsų pelną besitaikančių konkurentų.

PASLAUGOS

Aukščiausios kokybės standartai, griežta terminų kontrolė ir nesiliaujantys idėjų pliūpsniai… To mums nepakanka, siekiame dar daugiau!

Internetinių svetainių kūrimas

Internetas – gyvybinga erdvė, reikalaujanti prisitaikyti prie nuolatos atsinaujinančių ir besiplečiančių komunikacijos platformų. Pirmasis kliento apsilankymas Jūsų internetinėje svetainėje yra nepaprastai svarbus.

Būtent pirmojo apsilankymo metu formuojasi kliento nuomonė apie Jūsų vystomą verslą, parduodamą produkciją, teikiamą aktualią informaciją ir galimybę kreiptis dėl konsultacijos.
Dirbdami vadovaujamės praktikoje pasiteisinusiais metodais ir naujausiais pasauliniais standartais. Siekiame užtikrinti, kad internetinės svetainės būtų kuriamos atsižvelgiant į informatyvumo ir patogumo prioritetus.

El. parduotuvių kūrimas

Visai nesvarbu ar Jūs norite susikurti naują elektroninę parduotuvę ar tik ją atsinaujinti, mes galime pasiūlyti sprendimą, kuris Jūsų internetinės svetainės lankytojus pavers produktą ar paslaugas perkančiais klientais.

Elektroninė parduotuvė yra Jūsų verslo pagrindas. Neleiskite, kad potencialius klientus atbaidytų paslaugos, kuriomis naudotis sudėtinga ar kurių vizualinė pateiktis internetinės svetainės puslapyje nėra patraukli. Turėkite tokią internetinę svetainę, kuri atitiktų Jūsų tikslus ir džiugintų klientą. Dirbame su pačiomis populiariausiomis el.komercijos valdymo sistemomis, kurių funkcionalumas Jums leis savo klientams suteikti didžiausią komfortą naudojantis visais el.parduotuvės privalumais.

Internetinių svetainių pritaikymas mobiliesiems įrenginiams

Internetinių svetainių karalius – turinys, tačiau šiandieną jis reiškiasi įvairiomis formomis ir dydžiais. Taigi, koks yra geriausias būdas gauti norimą informaciją?

Kadangi esame supratingi kliento poreikiams, galime sukurti internetinę svetainę, kurioje lankytis bus patogu naudojantis bet kokiu mobiliuoju įrenginiu.
Mobilusis naršymas nėra mada; šiandieną tai – būtinybė. Jeigu Jūsų internetinė svetainė nėra pritaikyta naršyti naudojantis mobiliaisiais prietaisais, rizikuojate prarasti potencialius klientus. Mes kuriame internetines svetaines, kuriose galima lankytis naudojantis įvairiais mobiliaisiais prietaisais. Prisitaikantis dizainas yra būtinas norint sukurti mobilią, visiems nešiojamiems prietaisams pritaikytą ir visas įmanomas rezoliucijas gebančią atvaizduoti internetinę svetainę.

VVS ir specializuoti sprendimai

Dabar, kai šiuolaikinė rinka nuolatos keičiasi ir tobulėja, išlikti konkurencingu darosi vis sunkiau. Puikus būdas tai atlikti – kiek įmanoma optimizuoti savo veiklos procesus. Tam nepamainomas įrankis – personalizuota verslo procesų valdymo sistema, kuri informacinių technologijų galimybių dėka geba prisitaikyti prie Jūsų verslo ir padaryti jį kur kas sklandesniu bei patrauklesniu.

Tobulėjančiam verslui su vis didėjančia konkurencija dažniausiai standartinių sprendimų įmonėms nepakanka. Unikali ir būtent Jūsų verslui pritaikyta sistema sugebės ne tik taupyti darbuotojų laiką ar minimalizuoti galimų klaidų kiekį, bet ir padės supaprastinti didelių informacijos kiekių administravimą ir užtikrins greitesnį bei sklandesnį sprendimų priėmimą.

apie-mus42-490x300
fancy-meeting-room
fancy-programeris
fancy-mergina
lenta-fancy
fancy-virtuve
glow
fancy-maironio

Turite idėjų? Mes čia tam, kad jas įgyvendintume