Apie projektą

Sugedo sunkioji technika arba atėjo laikas ją remontuoti? „Aintra Professional“ kviečia įsigyti originalių ir kokybiškų detalių. UAB „Aintra“ užsiima statybų, žemės ūkio technikos bei kelių tiesimo įrangos atsarginių dalių tiekimu. Įmonė kreipėsi į FANCY kolektyvą su labai paprastu prašymu: „Norime, kad klientas su mūsų paslaugų kokybe ir solidumu susipažintų dar net neatvykęs pas mus. Mums reikia solidžios ir kokybiškos internetinės svetainės visai Europos rinkai.“

Kadangi FANCY labiau negu ką kitą mėgsta kurti būtent tokias svetaines, iš karto kibome į darbus – paruošėme klientui prototipą, suprojektavome dizainą ir suprogramavome puikią internetinę svetainę, kurią klientas nuo šiol nesunkiai sugebės valdyti pats.

Atsižvelgėme ir į tai, jog klientas savo veiklą vykdo ir už Lietuvos ribų, todėl įdiegėme daugiakalbiškumo modulį. Produktų katalogo modulis suteiks galimybę administratoriui nesunkiai susikelti visas prekes, o lankytojui jas užsisakyti neišėjus iš namų.

Bendradarbiavimą su klientu vykdome ir toliau. Šiuo metu aktyviai darbuojamės kurdami naują „Aintra Professional“ firminį stilių.

 

Kategorija
Internetinės svetainės, Web ir Spaudos dizainas