Apie projektą

Turbūt kiekvienas vairuojantis savo automobilį sutiks, jog jam sugedus, detalių paieška atima nemažai laiko ir kantrybės, siekiant rasti kokybišką prekę už mažesnę kainą.

Bumfix – tai naujas transporto detalių paieškos modelis, kuris leidžia pirkėjams lengviau rasti detalių pardavėjus, atsisakant dešimčių varginančių skambučių į skirtingas parduotuves ar naudotų detalių prekybos vietas. Patekus į Bumfix mobiliąją programėlę arba internetinę svetainę vartotojui užtenka užpildyti trumpą formą, apie tai, kokios detalės jam reikia, šiek tiek luktelti ir iš gaunamų pardavėjų pasiūlymų pasirinkti labiausiai tinkamą variantą.

Bumfix yra pirkėjus ir pardavėjus vienijanti detalių paieškos sistema, kuria šiuo metu vis aktyviau naudojasi jau virš 570 naujų ir naudotų detalių pardavėjų iš Lietuvos, Latvijos, Estijos bei kurią išbandė jau virš 70 000 pirkėjų.

Mes tikime, jog jau atėjo tas metas, kada pirkėjas neturi sunkiai dirbti norėdamas surasti jam reikalingą produktą. Bumfix yra ta vieta, kuri, tikimės, ir toliau vis sėkmingiau spręs šią problemą.

Kategorija
El. parduotuvės, Internetinės svetainės, Web ir Spaudos dizainas